The New Mutants Yeni Mutantlar Film Tanıtımı

The New Mutants Yeni Mutantlar

Süperkahraman filmlerine yeni bir bakış açısı ile bakmaya hazır mısınız? X-Men serilerinden alıştığımız Mutant film serisinden oldukça farklı işlenen Yeni Mutanlar filmi seyirciye çok yeni deneyimler yaşatacağa benziyor.
The New Mutants – Yeni Mutantlar 11 Eylül’de vizyona giriyor.
Josh Boone, klasik bir Marvel superkahraman filmini 90’lı yılların korku filmi unsurlarıyla birleştirerek yeni bir tür yaratmak istedi ve Yeni Mutantlar filmi ortaya çıktı. Gerçek ortamlar kullanılarak çekilen filmde, karakterlere birer birer ve oldukça fazla odaklanıyoruz. Korku dolu unsurlarla birleşen filmin sonunda bir superkahraman filmi ortaya çıkıyor.
Josh Boone’a bir röportajda bu filme dair en çok heyecan duyduğu şeyin ne olduğu sorulmuş. Josh Boone, kadın karakterlerin ön planda olmasının onu en çok heyecanlandıran şey olduğunu belirtmiş. Bu yine alışılageldik süperkahraman filmlerinde, erkek karakterlerin önplanda olması ve kadın unsurunun tamamlayıcı roller üstlenmesi klasiğini de silip atıyor! Bu demektir ki Yeni Mutantlar filminde kadın unsuru önplanda ve kadın izleyiciler için oldukça tatmin edici bir unsur!

THE NEW MUTANTS – YENİ MUTANTLAR filmi henüz yeni yeni keşfetmeye başladıkları süper güçlere sahip, dünyanın farklı yerlerinden gelen 5 mutant genci konu ediyor. Gençler gizli bir tesiste kapalı tutulmaktadır. İzole oldukları bu tesistegençler, geçmişte yaptıkları hatalarla yüzleşecek ve tekrar özgürleşmek için mücadele edecekler.

One thought on “The New Mutants Yeni Mutantlar Film Tanıtımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.