FDA

Film Denetim ve Araştırma Hizmetleri

Film sektörüne denetim ve araştırma hizmetleri sunan Film Denetim ve Araştirma Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (FDA Film), 2009 yılında kurulmuştur.

FDA Film, sektörünün ulaştığı tüm yerleşimlerde, eğitimli ve deneyimli kadrosu ile, yılın 365 günü hizmet vermektedir.

Şirketimizin öncelikli amacı, sektörün önde gelen yapım ve dağıtım şirketlerinin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü araştırma ve denetim hizmetlerini yerine getirmektir.

 

FDA Film, denetim ve araştırma hizmetleri yanında, vizyona girecek filmlerin ön gösterimleri, promosyon gösterimleri, basın gösterimleri, galalar, roadshowlar, özel toplantılar gibi organizasyonlar için de sektörde yer alan yapım ve dağıtım şirketlerine çözüm ortakliği sunmaktadır.

FDA Film, yapımı tamamlanmış ve vizyona girmeye hazır filmler için yapımcı şirketlere kurumsal danışmanlık hizmeti vermektedir.

FDA Film, ön gösterimler ve toplantılar için sinemalara kopya sevkiyatı, kopya ve salon güvenliği, misafir karşılama, ikram gibi hizmetler sunmaktadır.

FDA Film, sektördeki en prestijli kuruluşlara kaliteli ve güvenilir hizmet vererek sinema sektörüne katkı sağlamaktan gurur duymaktadır.