Cineplatform Hakkında

CINEPLATFORM HAKKINDA

Nagehan Erbatur’un hazırlayıp sunduğu CINEPLATFORM kanalı Youtube’ta her hafta sinema sektöründen sıcak haberlerle karşınızda!
Türkiye’de sinemalarda vizyona girecek filmler hakkında tanıtımlar yapmayı planladık. Haftalık olarak yayınlayacağımız bölümlerimizde, vizyona çıkacak filmlerin fragmanları eşliğinde filmin konusu, yönetmeni, süresi vesaire gibi bilgileri de aktarıyor olacağız. Zaman zaman sektörün çok değerli sinema eleştirmenlerini konuk olarak aramızda göreceksiniz. Bunun yanında Türk yapımcılar, yönetmenler, senaristler kimi zaman oyuncuların da katıldığı sohbet programlarımıza da eşlik edebileceksiniz.
Hedefimiz sadece vizyona girecek olan filmler ile alakalı değil! Daha önce yayınlanmış ve kült yönetmenlerin, oyuncuların imza attığı filmler hakkında da konusunda duayen konuklarımızla söyleşilerimiz olacak. Sonuç olarak sinema dünyası hakkında güncel bilgileri, güncel yorumları ve sinema sektörü ile alakalı güncel haberleri tarafsız ve birinci elden sizlere ulaştırmayı hedefleyen bir kanal kurmaya imza attık.